Sophos XG Series kolay kurulum cihazlar.

Masaüstü cihazlarımız, küçük işletme veya şube ofisleriniz için fiyat ve performans arasında mükemmel bir denge sunar. Tüm modeller, bir dizi yerleşik ve eklenti bağlantı seçeneği sunar. Model adının sonundaki ‘w’, cihazın yerleşik bir Kablosuz ağa sahip olduğunu gösterir.

*XG 86 and XG 86w

Bu giriş seviyesi masaüstü güvenlik duvarları, bütçeye duyarlı küçük işletmeler, perakende ve küçük veya ev ofisleri için ideal seçimdir.

*İsteğe bağlı olarak entegre 802.11ac WLAN ile kullanılabilir.
*fansız bir modeldir.

Not: XG 86 ve 86w bazı gelişmiş özellikleri desteklemez. Kutuda raporlama, çift AV tarama, WAF AV gibi özellikler tarama ve e-posta mesajı aktarım aracısı (MTA) işlevsellik. Bu özelliklere ihtiyacınız varsa, XG 106 (w) önerilen.

*XG 106, XG 106w, XG 115, XG 115w

Bu modellerde yerleşik 4 GbE bakır bağlantı noktası ve 1 paylaşılan SFP arayüzü, ör. cihazı bir sunucuya veya anahtara bağlamak için isteğe bağlı DSL modemimiz veya SFP Fiber alıcı-vericimizle kullanım içindir. İsteğe bağlı ikinci bir güç kaynağı, bu ürün segmentinde eşsiz bir yedeklilik seçeneği sunar.

* İsteğe bağlı olarak entegre 802.11ac WLAN ile kullanılabilir
* 4 GbE bakır bağlantı noktası yerleşik ve 1 paylaşılan SFP
* İsteğe bağlı ikinci güç kaynağı

*XG 125, XG 125w, XG 135, XG 135w

Bu güçlü güvenlik duvarı cihazları, masaüstü form faktörü ve fiyatı ile 1U Performans sunar. Korumak için küçük bir işletme veya şube ofisiniz varsa ve sıkı bir bütçe üzerinde çalışıyorsanız, bu modeller ideal seçimdir. Bu modellerde dahili 8 GbE bakır bağlantı noktası, artı 1 SFP bağlantı noktası, ör. cihazı bir sunucuya veya anahtara bağlamak için isteğe bağlı DSL modemimiz veya SFP Fiber alıcı-vericimizle kullanım içindir. Genişletme yuvası, 3G / 4G modülümüz gibi ek bağlantı ekleme seçeneği sunar. XG 135w için ikinci bir Wi-Fi radyo modülü de mevcuttur. İsteğe bağlı ikinci bir güç kaynağı, bu modeller için iş sürekliliğini sağlar.

*İsteğe bağlı olarak entegre 802.11ac WLAN ile kullanılabilir
*Dahili 8 GbE bakır bağlantı noktası ve 1 SFP bağlantı noktası
*İsteğe bağlı 3G / 4G modülü için genişletme yuvası
*XG 135w için 2. Wi-Fi radyo modülü seçeneği.
*İsteğe bağlı ikinci güç kaynağı

Cihaz Lisansları Yıllık Olarak Satılmaktadır. Her yıl yenileme ücreti vardır.

1u Rackmount Cihazlar.

1U’luk kabin içine monte edilebilen cihazlarımız, çeşitli bağlantı seçenekleri, Network ağlarını ihtiyaç duyulduğu anda ve duruma göre uyarlama esnekliği arayan orta ölçekli ve dağıtılmış kuruluşlar için ideal seçimdir. Bu aralıktaki ürün seğmentleri seçeneklerimiz rakipsizdir.

2u Rackmount Cihazlar.

2U’luk kabin içine monte edilebilen cihazlarımız, daha yüksek trafik hacimlerini karşılayacak bir güvenlik duvarı arayan dağıtılmış işletmeler için üretilmiştir. Bu modeller, bağlantınızı ortamınıza göre uyarlama esnekliği sunar ve işletmenizi çalışır durumda tutmak için arttırılmış özellikleriyle birlikte gelir.

Donanımınızı altyapınıza uyacak şekilde yapılandırın ve gerektiğinde istediğiniz zaman değiştirin. İsteğe bağlı FleXi Port LAN modüllerimiz, ihtiyacınız olan bağlantıyı (bakır, fiber, 10GbE, 40 GbE) seçme özgürlüğü verir.