Antalya ‘da bir çok müsterimizin Microsoft 365 ve Azure kullanıcısı olduğunu görüyoruz. Bunun sebebi ise yapılan SAM çalışmalarıdır. Microsoft 365 yada diğer Microsoftun kiralama ürünleridir. Bu ürünler ile Microsoft şirket içi lisansları çok daha geri planda bırakıyor. 

 

Microsoft Teams, güvenli bulut depolaması ve Office Online (masaüstü sürümleri dahil değildir) ile kolay uzak çözümlere ihtiyaç duyan işletmeler için en uygun seçenek.

Dahil olan premium office uygulamaları

Word, Excel ve PowerPoint’in web ve mobil sürümleri dahildir.

Dahil olan Güvenli bulut hizmetleri

 

 

Cihazlarda Microsoft Teams, güvenli bulut depolaması, kurumsal e-posta ve premium Office uygulamaları da dahil olmak üzere eksiksiz uzaktan çalışma ve işbirliği araçlarına ihtiyaç duyan işletmeler için en uygun seçenek.

Dahil olan premium office uygulamaları

Dahil olan Güvenli bulut hizmetleri

 

 

İş Standart’a dahil olan her şeyin yanı sıra gelişmiş siber tehdit koruması ve cihaz yönetimi ile güvenli uzaktan çalışma çözümlerine ihtiyaç duyan işletmeler için en uygun seçenek.

Dahil olan premium office uygulamaları

Dahil olan Güvenli bulut hizmetleri

 

 

Antalya Biga Bilişim Firması olarak size, işletmenize en uygun sürümü bulmak için, biraz bilgi verin. Altı kısa soruyu yanıtladığınızda, ihtiyaçlarınıza en uygun planı önerebiliriz.

Tüm cihazlarında Office uygulamalarına ve bulut depolama alanına ihtiyaç duyan işletmeler için en uygun seçenek. İş e-postası ve Microsoft Teams dahil değildir.

Dahil olan premium office uygulamaları

Dahil olan Güvenli bulut hizmetleri

 

Sık Sorulan Sorular

Microsoft 365 Nedir?

Antalya Biga Bilişim olarak Firmalara Sınıfının en iyisi Office uygulamalarını, akıllı bulut hizmetleri ve gelişmiş güvenlik sunan Microsoft 365, işimizde ve hayatımızda önemli hedeflere ulaşmamıza yardımcı olmak üzere tasarlanmış üretkenlik bulutunu firma ve şirketlere entegre ettiği üründür.

Office 365 iş planları, Microsoft 365 iş planları olarak değiştirildi. Yeni ad, aynı yüksek değer, aynı fiyat.

  • Office 365 İş Başlangıç’ın adı artık Microsoft 365 İş Temel olarak değişiyor
  • Office 365 İş Ekstra’nın adı artık Microsoft 365 İş Standart olarak değişiyor
  • Microsoft 365 İş’in adı artık Microsoft 365 İş Ekstra olarak değişiyor
  • Office 365 İş’in adı artık İş için Microsoft 365 Uygulamaları olarak değişiyor

Sizin bir eylem gerçekleştirmeniz gerekmez. Office 365 aboneliğiniz otomatik olarak Microsoft 365 şeklinde yeniden adlandırılacak. Yönetici Portalınızda ve aylık fatura özetlerinizde aboneliğinizin adının güncelleştirildiğini göreceksiniz.

Tüm Micrososft 365 aboneliklerinde 1 TB one dirve alanı sağlanmaktadır.

Microsoft 365 İş Standart

Microsoft 365 İş Ekstra