Hakkımızda

    2008 yılında temellerini attığı bilişim sektöründeki yolculuğuna kurumsal kimliği ile 2018 yılında başlayan Antalya Biga Bilişim bireysel ve kurumsal işletmelere IT çözümleri sunmaktadır. Antalya Biga Bilişim, müşterilerinin talepleri ve sorunları doğrultusunda en doğru ve uygun seçeneği kaliteli hizmet anlayışı ile sağlamaktadır.

   Antalya Biga Bilişim turizm, sağlık ve havacılık gibi çok farklı sektörlerin bilişim ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerileri sunmanın yanı sıra farklı firmaların, uygulama entegrasyonu konusunda da danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur.

   Bilişim sektörünün önde gelen dünyaca ünlü markalarını bünyesine katan firmamız bu sayede büyümeye gitmiş ve en iyi ürünü en iyi fiyata sağlama hedefiyle hizmet verdiği sektörleri çeşitlendirmiştir.

  Bugün Antalya Biga Bilişim yenilikçi ve dinamik yaklaşımları ile Türkiye’nin dört bir yanında bilişim hizmetleri sunan bir firma haline gelmiştir.

Vizyonumuz

   Antalya Biga Bilişim olarak çalışma arkadaşlarımız olarak gördüğünüz en değerli paydaşlarımız olan IT çalışanları ile birlikte müşteri memnuniyeti sağlamak, yenilikçi teknolojik ürünler ve bilişim çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

    Yalnızca Antalya ve çevresi değil Türkiye çapında farklı sektörler için teknoloji ve yazılım hizmetleri sunarak ve projeler üreterek kurumsal işleyiş yapısında yaşanan sıkıntıları ve uzayan iş süreçlerini ortadan kaldırıyoruz.

Kurumsal Kimlik İndir Logolar Referanslar